ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Β' ΓΥΡΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΣΤΟ 100.00 % ΤΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 5537
ΕΨΗΦΙΣΑΝ 3616
ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 65.27%
ΕΓΚΥΡΑ 3243
ΑΚΥΡΑ 373
ΛΕΥΚΑ   0

B' ΓΥΡΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΛΑΒΑΝ ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 55.97% 1815 ΝΑΙ
ΓΩΓΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44.03% 1428 ΟΧΙ

Α' ΓΥΡΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΕΔΡΩΝ ΣΤΟ 100.00 % ΤΩΝ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 5537
ΕΨΗΦΙΣΑΝ 4584
ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 82.74%
ΕΓΚΥΡΑ 4382
ΑΚΥΡΑ 202
ΛΕΥΚΑ   0

Α' ΓΥΡΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΛΑΒΑΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΤΟΝ Β ΓΥΡΟ
ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19.49% 854 ΝΑΙ
ΓΩΓΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14.08% 617 ΝΑΙ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 13.94% 611 ΟΧΙ
ΛΑΜΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13.21% 579 ΟΧΙ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ) 11.27% 494 ΟΧΙ
ΒΕΡΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 10.13% 444 ΟΧΙ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8.76% 384 ΟΧΙ
ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3.81% 167 ΟΧΙ
ΡΑΔΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 2.97% 130 ΟΧΙ
ΝΙΦΛΗΣ ΠΑΡΙΣ 2.33% 102 ΟΧΙ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ ΣΤΟ 100.00 % ΤΩΝ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ 5537
ΕΨΗΦΙΣΑΝ 4582
ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ 82.71%
ΕΓΚΥΡΑ 4470
ΑΚΥΡΑ 112
ΛΕΥΚΑ   0

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΜΕΤΡΟ: 186
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΛΑΒΑΝ ΕΔΡΕΣ ΥΠ
A B +
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ 21.97% 982 5 - 5 52
ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΔΡΑΣΗ 13.49% 603 3 - 3 45
ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ 12.19% 545 2 1 3 173
ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΑΧΟΜΕΝΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ 10.45% 467 2 - 2 95
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ - ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ 8.61% 385 2 - 2 13
ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ 8.14% 364 1 1 2 178
ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΡΑΣΗΣ 7.18% 321 1 1 2 135
ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ ΔΡΑΣΗ 4.61% 206 1 - 1 20
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΠΑΛΜΟΣ 4.38% 196 1 - 1 10
ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ 3.42% 153 - 1 1 153
ΝΕΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ 3.11% 139 - 1 1 139
ΖΥΓΟΣ - ΝΕΑ ΠΝΟΗ 2.44% 109 - 1 1 109

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΑΡΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΕΡΓΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ
ΒΡΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΩΓΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ
ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΣΤΑΤΖΙΚΗ ΡΩΞΑΝΗ
ΛΑΜΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΟΣΧΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΦΛΗΣ ΠΑΡΙΣ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ)
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΡΑΔΙΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ)
ΣΕΡΑΪΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ


ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ 2017
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Δ.Σ.Α - ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ